کرج - میدان شهدا - انتهای خیابان مانی - ساختمان توانگر - طبقه دوم
  • تلفن تماس 02632225448

  • آدرس ایمیل

  کتاب مقدمات هک

  آموزش هک و امنیت

  کتاب مقدمات هک و کار با پورت ها

  این کتاب برای افرادی که تازه میخوان فعالیت و آموزش در زمینه هک و امنیت رو بصورت پایه ای شروع کنن بسیار مفید می باشد.(همچنین شما میتوانید کتاب هکر قانونمند CEH مرجع کامل هک و امنیت رو از سایت گروه طراحی سایت رابط وب دانلود نمایید)

  هک چیست؟

  هک یعنی استفاده از یک روش سریع و هوشمندانه برای حل مشکلی تکنیکی و غلبه بر محدودیت‌ها و در واقع به معنای کنکاش به منظور کشف حقایق و نحوهٔ کار یک سیستم می باشد،و هکر به کسی اطلاق می‌شود که توانایی چنین کاری را دارا می باشد. وارد شدن به سیستم و یا شکست دادن محاسبات، کنجکاوی در اطلاعات محرمانه از خصوصیات یک هکر می یاشد. هکر یک برنامه نویس کنجکاو است که صدمه‌ای وارد نمی‌کند و حتی باعث تحکیم انتقالات می‌شود.

  هکر کیست؟

  هکر کسی است که با سیستم های کامپیوتری آشناست و می تواند با روش هایی خاص(بدون اجازه)وارد آنها شود…این شخص می تواند خوب یا بد باشد(در هر صورت هکر است).

  تاریخچهٔ استفاده از واژه هک و هکر به استفاده هک در موسسه فناوری ماساچوست در سال ۱۹۶۰ برمی‌گردد. معنی اصلی هک سود بردن از یک روش سریع و هوشمندانه برای حل مشکلی تکنیکی می باشد. این واژه همراه با واژه مشتق شده دیگر آن هکر، به معنی کسی می‌باشد که توانایی پیاده سازی و ساخت و ایجاد هک‌ های جدید را دارد.

  در اصطلاح روزمره، هک کردن به معنی نفوذ به یک سیستم رایانه‌ای می‌باشد و هکر کسی است که با داشتن دانش بالا در زمینه‌ هایی مانند برنامه‌ نویسی و نرم‌ افزار می‌تواند بدون داشتن ملزومات لازم به یک سیستم نفوذ کند و از منابع آن برای خود بهره‌ برداری نماید.هک در ادبیات در کل به معنی سوراخ کردن می‌ باشد.

  تعداد صفحات کتاب : ۸۰ صفحه

  حجم فایل : ۶۲۹KB

  دانلود کتاب مقدمات هک

  پسورد فایل : irwebd.com

  ۳.۵/۵ - (۶ امتیاز)

  نظرات کاربران ۲

   کسرا پاسخ

   خوب بود

   غزل پاسخ

   سلام
   word یا پی دی اف قابل ویرایش دارید برام بفرستید
   هزینه پرداخت میکنم